Turcja / Side
Katowice
Itaka
7
All inclusive
Hotel został wybrany ze względu na Aquaparki dla dzieci, pomimo tego, że nie byliśmy przekonani do niego w 100%. Po wizycie w hotelu, moge powiedzieć, że "dostałam" więcej niz oczekiwałam :) Przyjemny, kompaktowy hotel. Nie jest rozłożony na ogromnym obszarze co powoduje, że do każdej "atrakcji" jest blisko. Nie należy oczekiwać luksusów w pokojach, ale jest czysto i poprawnie. Nie miałabym się do czego przyczepic :)
> Aquaparki - ogromnym plusem jest największy kompleks zjezdzalni z "basenem" o głębokości 30cm. Zazwyczaj tuby, zjezdzalnie z lejkami, ślimaki, mają zjazd do znacznie głębszych basenów co niestety wyklucza dzieci ponizej 120cm (teraz moja 5latka wybawiona :) 7latek również zachwycony zjezdzalniami z pontonami > Jedzenie - uważam, że bardzo smaczne. Na plus kawiarnia z super deserami i kawa oraz wieczory tematyczne co drugi dzień > blisko centrum Kızılağaç, pełno sklepów, restauracji i barów
> długa przerwa w Aquaparku (otwarty 10-12 i 14-17) > dla kogoś minusem może być brak plaży przy hotelu (jeżdzi bus, ale również ma przerwę, trzeba o tym pamietać) > hotel faktycznie mocno nastawiony na Niemców, sporo osób mówi w tym jezyku (natomiast nie jest tak, że dla Polaków są nieuprzejmi)
Jak dla mnie najlepszy pobyt w tym hotelu, jaki miałem zaszczyt odnotować w czasie swoich urlopów! Dla rodzin z dziećmi to w ciemno można ten hotel wybierać, po prostu nie ma o co się przyczepić. Jedzenia mnóstwo już nie wspomnę o przekąskach pomiędzy głównymi posiłkami (jest ich za duzoooo!) Atrakcje wodne? Jestem po 30stce a korzystałem z dzieckiem i bez, ze wszystkiego, świetna zabawa i brak kolejek do zjazdów zwłaszcza, ze dużo ludzi korzystało w trakcie z aquaparku. POLECAM!!!
Ogromny hotel, własny aquapark, siłownia od (7-19) bus na plaże co 15min a na nogach 8min spacerkiem i na plazy można tez spoko posiłki zjeść!
Za długie zjazdy windą (maja 4windy) ale to nie jest ich wina, ludzie ściagają windę, żeby zjechać 1pietro, trochę denerwujące jak my z 5pietra zjeżdżaliśmy na -1p (restauracja główna)
przyjemny hotel z ładnym zagospodarowaniem terenu, wieczory tematyczne, różnorodne jedenie
dużo basenów, dobre jedzenie, miła obsługa
przede wszystkim meczet niedaleko i modlitwy o 5 rano i jeszcze kilka razy do zachodu słońca, daleko do plaży ale nam to nie przeszkadzało bo lubimy spacerować, jest też bus hotelowy, przed hotelem to raczej plac budowy ale nie wpływało to na komfort pobytu,
Pobyt w hotelu Dream Water World byt absolutnie fantastyczny! To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.Transfer z lotniska byt szybki i wygodny - zaledwie około 1,5 drogi. Ogromnym atutem hotelu są aquaparki - zjeżdżalnie i baseny dostarczają mnóstwo radości i sporą dawkę adrenaliny przez cały dzień. Jedzenie w restauracjach jest bardzo smaczne i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo serwowane są przekąski przy basenie oraz na plaży. Wieczorne animacje i atrakcje to świetna forma rozrywki po dniu pelnym słońca i kąpieli - karaoke, muzyka na żywo, piana party. Nie ma problemu ze znalezieniem wolnych leżaków przy basenie - to duży plus ! Na plażę można szybko i wygodnie dojechać hotelowym busikiem (ok. 3 minuty). Sama plaża jest piękna, z tagodnym, piaszczystym zejściem do morza. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasteczka - spacerem można dojść do marketów, barów i bazarów. Wychodząc z hotelu, na pierwszym skrzyżowaniu można bez problemu złapać dolmusza, którym można się dostać do centrum Side lub Manavgat Podsumowując - zdecydowanie polecamy
-miła I pomocna obsługa - dobre, różnorodne jedzenie - czystość - duza dostępność leżaków przy basenie - bliskość miasteczka od hotelu - piękna, piaszczysta plaża
Brak
Przed zakupem wczasów w tym hotelu czytałem opinie innych a teraz mogę się podzielić własną. Hotel i jego otoczenie naprawdę są godne polecenia. Wnętrze hotelu robi pozytywne wrażenia. Teren przy hotelu jest bardzo duży. 4 spore baseny do tego 2 brodziki pod zjeżdżalniami. A tych jest bardzo dużo. Na mniejszej jest 6 zjeżdżalni a na dużej, nowszej około 18 (nie liczyłem). 4 kolejne zjeżdżalnie do wody głębokiej 120 cm oraz 4 zjeżdżalnie na pontonach. Dla dzieci jest to raj. Zjeżdżalnie włączone sa w godz. 10-12 oraz 14-17, największa do 16:30. Całodzienne wyżywienie również robi wrażenie. Śniadania, obiady kolację w głównej restauracji. Ogromna ilość jedzenia i rozmaitość. Jedzenie raczej europejskie niż azjatyckie. Jeśli coś się skończyło to było natychmiast dokładane. Wszelkie owoce, ciasta, sałatki różne dania główne. W jednym z basenów przez cały dzień bar z napojami i drinkami. W hotelu 2 bary, na parterze i na -1. Wieczorem po kolacji otwierany był bar na tarasie hotelu. Przy basenach bar z napojami i jedzeniem od 12 do 16:30. Różne potrawy oraz owoce i sałatki. Lody w lodówce dokładane na bieżąco w godz 12:30-15:30. Wszędzie bardzo miła i uśmiechnięta obsluga. Kelnerzy chętnie przyjmowali zamówienia i donosili napoje. Napiwki jeśli ktoś chciał dać to przyjmowali ale nie było to wymuszone. Mimo ogromnej ilości gości i rotacji podczas posiłków ogromne wrażenie robiła sprawność z jaką obsługa sprzątała naczynia i stoliki. Nigdy o żadnej porze nie zabrakło dla nas miejsca przy stoliku. Leżaków raczej też nie brakowało. Nawet po śniadaniu lub później można było znaleść wolne. Ratownicy przy każdym basenie. Nie zaważyliśmy gości rosyjskojęzycznych. Za to zdecydowana większość to Niemcy. Druga grupa to Polacy ale zdecydowana mniejszość. Nawet animacje prowadzone były po niemiecku. Komunikacja z obsługą po niemiecku lub angielsku ale w recepcji przyjmował nas recepcjonista mówiący dobrze po polsku. Co do pokoi. Z tego co widzieliśmy raczej wszystkie są urządzone tak samo. Dotyczy to zarówno głównego budynku jak i tego obok. Mieszkaliśmy w pokoju budynku bocznego. Na parterze z widokiem na sąsiedni hotel co okazało się plusem. Brak hałasu oraz nadmiernego nasłonecznienia i tym samym gorąca. Klimatyzacja działa bez żadnych problemów. Pokoje sprzątane z myciem podłogi codziennie. W lodówce barek z dokładanymi napojami. Ręczniki codziennie wymieniane. Poza tym ręczniki dodatkowe na basen bezpłatnie odbierane i wymieniane przy SPA na -1 w głównym budynku. Wieczorne animacje codziennie inne. Na scenie teatru letniego wyświetlane filmy lub przedstawienia teatralne w języku angielskim lub niemieckim. Plac zabaw dla dzieci ale w ciągu za gorąco aby dzieci z niego korzystały. Obok było chyba takie przedszkole gdzie w ciagu dnia można było zostawić dzieci pod opieką (nie korzystaliśmy). Nasza pięcioletnia córka zdecydowanie bardziej wolała korzystać z basenów i zjeżdżalni. Dwa razy wybraliśmy się na hotelową plażę. Około 1 km od hotelu. Nie polecam spacerów z racji ogromnego gorąca. Co około 15 minut jeździ tam i z powrotem autobusik oczywiście bezpłatny. Autobusik ma swój niepowtarzalny klimat bo nie ma bocznych szyb a tym samym mega sprawna wentylację 😃. Plaża czysta i dosyć ładna. Leżaki ze stałymi parasolami. Woda bardzo ciepła, nawet za ciepła (początek września). Trochę zabrudzona przez jakieś resztki roślinności lub coś podobnego. Przy plaży bar z napojami oraz jedzeniem. Prysznic oraz WC. I na koniec rada dla tych co nie byli jeszcze w Turcji. Wbrew pozorom podstawową walutą wszędzie jest euro. Inny w opiniach pisali o sąsiadującej budowie oraz meczecie. Budowa jest ale nie ma ona żadnego znaczenia i wpływu na wypoczynek. Z meczetu chyba 5 razy dziennie z głośników słychać nawoływania do modlitwy. Słychać owszem, ale na początku pobytu a później raczej nie zwraca się zbytnio na to uwagi. Ogólnie bardzo nam się podobało. Jedyny minus to niestety bóle żołądka. Córka w piątym dniu a ja zaraz po powrocie. 2 dni. Żona przetrwała bez problemów.
Ilość basenów i atrakcji w postaci zjeżdżalni wodnych. Miła i chętna do pomocy obsługa.
Mimo, że hotel jest nowy to widać różnicę w jakości wykończenia i dbałości o szczegóły w porównaniu np. z polskimi standardami.
Nowoczesny, elegancki hotel otwarty w maju 2022 roku, idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku i wodnych atrakcji. Oferuje 373 komfortowe pokoje w dwóch budynkach.
Położenie
Znajduje się na Riwierze Tureckiej.
- 300 m od centrum Kumkoy
- 7 km od centrum Side
- 55 km od lotniska w Antalyi
Plaża
Piaszczysta plaża usytuowana około 1 km od obiektu, dostępna spacerem lub bezpłatnym hotelowym busem, z parasolami, leżakami, materacami, ręcznikami oraz barem all inclusive.
Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw oraz miniklub (4-12 lat). W restauracji foteliki i menu dla dzieci. Możliwa opieka nad dzieckiem za dodatkową opłatą.
Baseny
Basen główny z wodą słodką oraz basen dla dzieci. Aquapark z 3 basenami dla dorosłych i 1 dla dzieci oraz zjeżdżalniami.
Atrakcje
Tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, gimnastyka oraz animacje dla dorosłych i dzieci. Muzyka na żywo, wieczorne pokazy w amfiteatrze.
Spa & Wellness
Siłownia, sauna i hammam. Za dodatkową opłatą dostępne są zabiegi na twarz i ciało oraz masaże.
Informacje dodatkowe
Usługi dodatkowo płatne: room-service, lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia. Dostępne minimarket, butik, sklep z galanterią skórzaną. Hotelowy personel mówi w kilku językach, w tym po angielsku, niemiecku i turecku. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Nie masz konta? Zarejestruj się
Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.
To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.
ZaakceptujTutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.
GIPHY App Key not set. Please check settings