Turcja / Kemer
Katowice
Itaka
7
All inclusive
Pobyt bardzo udany- cena za całość adekwatna do jakości. Mimo wielu negatywnych opinii, nie podzielamy ich. Piekne tereny zielone, super baseny, piękne miejsce na relaks przy barze na plaży, obsługa i animatorzy bardzo mila- poza dwoma barmankami- mogłyby schować focha do kieszeni. Jedzenie monotonne, ale było go duzo, nie chodziliśmy głodni. Goście to głównie Polacy i Rosjanie. Transfer do hotelu długi. Pokoje duże i czyste. Możnaby się przyczepić o stare szafki lub poplamiona wykladzine na hotelowym holu ale nam było to obojętne. Muzyka przy basenie świetna. Leżaków dużo. Za tą cenę głupio byłoby się spodziewać hotelu premium. Polecamy
Hotel położony w pięknym otoczeniu gór i morza. Pokoje przestronne, duże, codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne ale strasznie monotonne. Obsługa oraz animacje super!
Widoki, dużo zieleni dookoła, basen.
MINIMALNY wybór jedzenia. Codziennie meatballsy (w różnym wydaniu o każdej porze).Spaghetti?Sam makaron bez sosu i mięsa. Przez 7 dni tylko raz zdarzyło się że dali sos. Ogólne uszkodzenia sprzętu.Obsługa która woli zabawę telefonem od np uzupełnienia aut. z sokami czy sprzątania.Obsługa która zbiera talerze i wyrzuca resztki obok Ciebie przy stoliku do kosza na wózku.Sprzątanie pokoju. Całkowity brak koszy w strefach ogólno dostępnych. Bardzo duże zużycie stolików i krzeseł w restauracji.
Hotel rewelacja! Jedyny "minusik", to fakt, że Wi-Fi nie sięga na całym terenie (okolice hotelu głównego z lobby i okolice, czasami na plaży). Miejscówka przy plaży idealna dla każdego - są miejsca do opalania, jest zadaszona wiata, są miękkie poduszki i leżaki, blisko baru (w barze zamiast obiadu można zjeść smaczną pizze!) Basen 18+ na którym można odpocząć " w spokoju" - żadnych dzieci, żadnej muzyki, można poleżeć i poczytać książkę, ogarnąć coś na telefonie/laptopie, schłodzić się w basenie. Jedzenie - dla nas smaczne, zawsze coś dla siebie znaleźliśmy. Ludzie "głodni nie chodzili". Owoce i warzywa - świeże i pyszne. Mięso trochę "leży" poza kurczakiem, który był ok. Wynalazki typu sushi - niezjadliwe (chyba, że ktoś lubi ocet). Obsługa przyjazna, pokój sprzątany praktycznie codziennie, obsługa w lobby i na SPA spoczko. Animacje w dzień - dla chętnych spoko, jest co robić. Wieczorami w amfiteatrze codziennie występy, ciekawe i dla całych rodzin. Byliśmy na początku czerwca i zadziwniająco dużo polaków (ponad 40%), trochę (...) (oczywiście) i reszta świata :)
lokalizacja - petarda - widoki na góry lub morze cisza i spokój - wokół żadnych innych hoteli w promieniu kilometra, plaża na wyłączność dużo miejsca, brak tłumów plaża i beach bar - miejsce idealne do całodziennego leniuchowania :)
przydałoby się już o jakimś remoncie pomyśleć, ale tragedii nie ma kamienista plaża - bez butów ciężko wejść do wody
Hotel bardzo fajny alkohole lux baseny od 8 do 20 duże kubki do picia dyskoteki na plaży jedyny mały minus to słabsze jedzenie ale każdy znajdzie coś dla siebie
Był to już mój drugi pobyt w tym hotelu, w odstępie 9 miesięcy. Zwykle nie wybieram dwa razy tych samych hoteli, ale tym razem zrobilem wyjątek. Dlaczego? Po prostu wszystko mi w tym hotelu pasowało i nie chcialem "ryzykować" wybierając nieznany hotel. Kolejny raz wszystko zagrało jak w szwajcarskim zegarku i potwierdziły się moje pozytywne odczucia z pierwszego pobytu: bardzo miła, otwarta na prośby załoga hotelu, smaczne i urozmaicone jedzenie, kilka basenów (główny, aquapark oraz relaksacyjny tylko dla dorosłych - bardzo wszystkim polecam, np. po trudach poprzedniego dnia), blisko do morza, przepiękna, zadbana zieleń na terenie hotelu (np. owocujące bananowce, drzewa granatu czy też już nieco zapomniane w Polsce morwy), piękna plaża po której można godzinami spacerować, bary z barmankami i baramanami, których głównym celem jest uchylić nieba gościom, codzienna dyskoteka na plaży (darmowa z all-inclusive), sympatyczny zespół animatorów (na koniec naszego pobytu pojawiła się też Pani z Polski), czystość w częściach wspólnych kompleksu - caly czas ktoś coś pucował. Mieszkalismy w drugim budynku, od strony głównego basenu. Pokoje ani duże , ani małe - takie w sam raz. W środku wszystko co trzeba, łącznie z darmowym sejfem, lodówką z minibarkiem (darmowym) oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Codziennie pokoje były sprzątane, na życzenie wymieniane ręczniki - wszystko pasowało. Fani tenisa stolowego docenią mozliwość pogrania na parterze budynku. W tym roku, w przeciwieństwie do poprzedniego, meczyki w ping-ponga cieszyły się dużą popularnością. Gdyby ktoś zapomniał ustawić budzik - no problem, codziennie o godzinie 10 była puszczana piosenka "Good morning" i trudno było to głośne wydarzenie przeoczyć. Jeśli chodzi o gości hotelowych to przeważali zdecydowanie Polacy, było też trochę Rosjan oraz Kazachów, z którymi bardzo się zaprzyjaźniliśmy i czasami się czułem w ich gronie jak celebryta ;-). Na miłośników masażu "aktywnie" czekał sympatyczny Pan sprzedawca oraz Panie Tajki. Warto wspomnieć, że hotel jest trochę na uboczu - do miasteczka Finike jest okolo 8 kilometów, więc milośnicy shoppingu mieli nieco utrudnione zadanie - na terenie były dwa sklepy, ale dość drogie. Bary "startowały" o godzinie 10.00. Obsada często się zmieniała, ale wszystkie osoby były bardzo sympatyczne i szczodre, żadnej "czarnej owcy". Alkohole urozmaicone i dość dobrej jakości, z kolei piwo wręcz rewelacyjne. Trzeba było uważać, bo szczególnie młode barmanki nie żałowały i można się było zdziwić ;-) Oprócz obiadu w restauracji były podawane przekąski na plaży i zazwyczaj z tej opcji korzystałem. W menu była pyszna pizza o różnych smakach, burgery, frytki, warzywa, owoce - w zupelności mi to wystarczało, a na deser miałem widok plaży i morza. W tym samym barze odbywały się codziennie dyskoteki z bardzo fajną muzyką serwowaną przez DJ'a. Trwały od 23 do 1. Oczywiście pod gołym niebem i extra szumem morza w przerwie między piosenkami. Gdyby komuś jeszcze było mało trunków, to mógł po dyskotece pojść do lobby baru. Dla milusińskich codziennie było mini-disco, prowadzone przez animatorów, zaraz potem rozpoczynał się wieczorny show dla dorosłych (np. wybory Miss, wieczorki z muzyką na żywo, konkurs na zgadywanie piosenek czy pokaz lokalnego fokloru). Cały dzień coś się działo i nie można było się nudzić. Efekt uboczny tego - deficyt snu, ale to można "odrobić" w domu. Podsumowując, kolejny super pobyt w tym hotelu i nie wykluczam kolejnego. Jeszcze jedno - jak ktoś opuszcza hotel pod koniec dnia, już po zdaniu pokoju, nadal może korzystać z all-inclusive, opaski nie są zabierane.
Dużo przestrzeni (docenią to ci, którzy do tej pory bywali np. w okolicach Alanyi czy Side), wszystko na miejscu - do morza można iść spacerkiem przez tunel pod drogą, dobre i urozmaicone jedzenie (sam może skosztowałem z 30-40% potraw), codziennie grill na kolację z mięsami i rybą, kilka barów, w tym w lobby czynny 24h, piękna, zadbana zieleń wokół hotelu, czystość - cały czas widać personel sprzątający, a z panem z toalety na plazy to prawie się zaprzyjaźniłem, fajny team animatorów.
Tylko jedna wada ciśnie mi się na usta - daleeeko od lotniska. W zależności od pory dnia można jechać 2 godziny, albo ponad 3 (korki w Antalyi). Żona twierdzi, że powinna też być usługa zawożenia i odwożenia walizek do pokoi przez boyów hotelowych, ale odlegosci są bardzo niewielkie, są windy i podjazdy, więc moim zdaniem to nie jest jakaś wielka wada.
Zlokalizowany w malowniczej okolicy otoczonej gajami cytrusowymi, hotel oferuje piękny widok na góry oraz łatwy dostęp do zatok. Bliskość starożytnych miast, wspólnie z międzynarodową atmosferą i udogodnieniami dla dzieci, czyni go doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek oraz bazę wypadową dla miłośników zwiedzania Riwierze Tureckiej. Jest to pięciogwiazdkowy obiekt z 297 pokojami, rozmieszczonymi w dwóch budynkach. Oferuje całodobową recepcję i szeroki wybór restauracji ? od międzynarodowej kuchni bufetowej, przez specjalności włoskie, tureckie i rybne, po różnorodne bary.
Położenie
Obiekt położony na Riwierze Tureckiej, bezpośrednio przy plaży.
- 4 km od centrum Finike
- 67 km od Kemer
- 128 km od lotniska w Antalyi
Plaża
Goście mają dostęp do prywatnej, piaszczysto-kamienistej plaży z przejściem tunelem. Bez dodatkowych opłat dostępne są parasole, leżaki i ręczniki. Na plaży znajduje się także bar.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel przygotował brodzik i basen, miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, minidisco, kino oraz animacje. W restauracji dostępne są foteliki dla dzieci oraz specjalne menu.
Baseny
Hotel oferuje baseny z wodą słodką, w tym 4 zjeżdżalnie oraz basen relaksacyjny. Wokół basenów Goście mogą korzystać z parasoli, leżaków i ręczników.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z oferty sportowej i rekreacyjnej, obejmującej 3 korty tenisowe, tenis stołowy, piłkę nożną, minigolf, aerobik, gimnastykę w wodzie, rzutki oraz siłownię. Znajdują się tutaj również animacje dla dorosłych, nauka gry w tenisa, bilard, pokój gier oraz dyskoteka.
Spa & Wellness
Dla pełnego relaksu Gości, hotel oferuje centrum Spa z sauną, łaźnią turecką, masażami oraz zabiegami pielęgnacyjnymi.
Informacje dodatkowe
Hotel dysponuje usługami room-service, lekarzem na wezwanie, opiekunką do dziecka, fryzjerem oraz pralnią. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Nie masz konta? Zarejestruj się
Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.
To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.
ZaakceptujTutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.
GIPHY App Key not set. Please check settings